Servisujeme všetky druhy kovoobrábacích strojov, prevádzame opravy servo pohonov, riadiacich systémov. V prípade poruchy Vášho stroja, ak potrebujete ďalší stroj, či generálnu opravu staršieho zariadenia, kontaktujte nás:

TOROS s.r.o.
Kochanovce 184
Adamovské Kochanovce
913 05 Slovakia
mobil: +421 907 782 094
mail: slajs.v@gmail.com

opravy>

Čo opravujeme

Naša firma prevádza všetky druhy opráv kovoobrábacích strojov. Servisujeme tak klasické stroje, ako aj NC a CNC zariadenia. Sme schopný zabezpečiť opravu mechanických, elektrických aj elektronických častí stroja. Naši technici majú dlhoročné skúsenosti a rad odborných školení v oblasti kovoobrábacích strojov.

V prípade poruchy nás kontaktujte na uvedených telefónnych číslach, alebo prostredníctvom mailu. Naši technici sa k vám dostavia v najkratšom možnom termíne.

Generálne opravy

Naša firma sa zaoberá taktiež generálnymi opravami starších strojov. Generálna oprava sa uskutočňuje podľa želania zákazníka. Je možné podrobiť stroj kompletnej generálnej oprave, to znamená mechanické časti aj elektrické časti, alebo sa dá urobiť takzvaná stredná oprava, čiže spravia sa len nutné opravy mechaniky, kde elektrické časti zostávajú pôvodné, prípadne sa odstránia len poruchy v týchto častiach. Pri generálnej oprave mechaniky sa prebrusujú lože stroja, vymieňajú ložiská, zaškrabávajú potrebné miesta, v elektrickej časti sa mení komplet kabeláž, stykače, ovládacie prvky. Stroj po takejto oprave vám bude dodaný v 100% stave, s 12 mesačnou zárukou.

Stroje s regulátorom pohonu

V prípade strojov s reguláciou, je možnosť staré regulačné systémy vymeniť za prvky nové, postavené na moderných technológiach, s omnoho menšími rozmermi, spotrebou a samozrejme s omnoho väščou spoľahlivosťou. Na prípadné dotazy vám radi odpovieme.